Echipa Desy angajeaza inca un Programator. Trimite-ti si Tu CV-ul!

DESCRIEREA JOBULUI

Cautam sa angajam un nou coleg sau o noua colega. Avem nevoie de o persoana care sa lucreze la biroul nostru din Bucuresti (zona Stefan Cel Mare), full time, pe partea de programare, pentru rezolvarea task-urilor care necesita abilitati in: PHP, Programare Orientata pe Obiecte, Framework-uri, Integrare API, E-commerce, HTML, CSS etc.

CONDITII OBLIGATORII:
- esti tanar, fata sau baiat, pana in 30 de ani;
- ai Experienta in Programare - PHP, Programare Orientata pe Obiecte, Framework-uri, Integrare API, E-commerce, HTML, CSS etc, pe cont propriu sau intr-o alta firma;
- fire dinamica;
- atitudine calma, amabila si prietenoasa;
- proactiv in rezolvarea task-urilor;
- cu sau fara studii universitare - cautam o persoana priceputa pe partea de Programare; nu conteaza diplomele;
- poti fi student sau de nivel entry-level.

AVANTAJE:
- lucrezi de la birou;
- program flexibil
- punct de lucru in zona Stefan Cel mare (intre Metrou Stefan Cel Mare si Metrou Obor)
- salariu: in functie de performante
- mediu de lucru placut;
- echipa tanara;
- sef nestresant;

Selectia se va face in urma unui interviu si a unui test practic prin care candidatii dovedesc abilitatile necesare jobului de programator.

Desy Web Development SRL - Companie Romaneasca activa pe piata din domeniul web din anul 2013.

TE AȘTEPTĂM
LA UNUL DINTRE
BIROURILE NOASTRE

BUCUREȘTI

  • Adresa: Str. Despot Voda 21,
    Sector 2, Bucuresti

  • Vezi HARTA

  • ALEXANDRU FRICHIAȘ

  • 0723.091.547

  • alexandru.frichias@desy.ro

BRAȘOV

  • Bulevardul Griviței Nr 1 S,
    Brașov

  • ALIN VELCIU

  • 0721.768.627

  • alin.velciu@desy.ro

CONSTANȚA

  • Pregatim biroul din Constanta.
    Alin este deja disponibil.